صفحه رسمی رویدادهای ایران آکادمیا

پرسش‌های متداول

اگر پرسش دیگری دارید که در اینجا پاسخ نگرفتید، اینجا کلیک کنید و به ما بنویسید.

چه رویدادهایی در اینجا اطلاع‌رسانی می‌شوند؟

در این صفحه ما تلاش می‌کنیم تا رویدادهایی که توسط ایران آکادمیا یا دیگر نهادهای علمی و دانشگاهی برگزار می‌شوند و موضوع آن‌ها مرتبط با علوم انسانی و اجتماعی به ویژه درباره ایران است، به اطلاع شما برسانیم.

به دوستان خود بگویید!
Share

چگونه در یک رویداد شرکت کنم؟

رویداد‌هایی که در این صفحه مشاهده می‌کنید، ممکن است از سوی برگزارکنندگان مختلف در مکان‌های مختلف برگزار شده باشد. برای شرکت در هر رویداد، توضیحات آن رویداد را مطالعه کنید. اگر رویدادی نیازمند ثبت نام باشد، دکمه ثبت نام در رویداد گذاشته شده‌است.

برخی از رویدادها در زوم (zoom) و برخی بر روی شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب یا پریسکوپ برگزار می‌شوند.

رویدادهای برگزار شده توسط ایران آکادمیا یا انجمن آزادی اندیشه، بر روی همه شبکه‌های اجتماعی ایران آکادمیا و همچنین در صفحه پخش زنده بر روی همین وبسایت (آگورا) در دسترس شما خواهد بود.

به دوستان خود بگویید!
Share

چگونه می‌توانم رویدادی را پیشنهاد کنم؟

ما از هر پیشنهادی درباره رویدادهای گوناگون مرتبط با هدف اعلام شده این صفحه استقبال می‌کنیم.

اگر رویدادی به نظرتان مهم و سودمند و مرتبط می‌رسد که مایلید آن را برای افزوده شدن به این صفحه پیشنهاد کنید، لطفا همه اطلاعات مربوط به آن رویداد از جمله لینک به صفحه اطلاع رسانی آن و همچنین سخنرانان، موضوع و دیگر توضیحات مربوط به آن را برای ما به آدرس contact@iranacademia.education ایمیل کنید.

تصمیم‌گیری درباره قرارگرفتن یا قرار نگرفتن رویداد پیشنهادی شما در صفحه رویدادهای آگورا بر عهده مدیریت محتوای وبسایت است. اگر با افزوده شدن رویداد موافقت شود و شما از مخاطبان ایران آکادمیا باشید، آگهی آن را با ایمیل دریافت می‌کنید. در صورت عدم موافقت درباره انتشار رویداد، شما ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

به دوستان خود بگویید!
Share

چگونه دیگران را به رویدادی دعوت کنم؟

پیشنهاد ما این است که لینک به صفحه رویدادهای آگورا را برای دوستان و آشنایان خود بفرستید و از آنها بخواهید که در خبرنامه ایران آکادمیا و یا در بخش رویدادها مشترک شوند تا همواره درباره این رویدادها به ‌روز بمانند.

به دیده شدن این رویدادها با به اشتراک گذاشتن هر رویداد یا صفحه رویدادها یاری کنید و در نشر دانش سهیم شوید.

به دوستان خود بگویید!
Share

رویداد آینده

No event found!

رویدادهای این ماه

شما می‌توانید رویدادهای پیش روی را در اینجا بر سه مبنای «سخنران»، «دسته‌بندی» و «برگزارکننده» جستجو کنید. اگر به دنبال رویدادهای گذشته هستید در پخش پایین‌تر این صفحه، می‌توانید در آرشیو رویدادهای گذشته جستجو کنید.

Monthly Tile

رویدادهای گذشته

شما می‌توانید رویدادهای گذشته را در اینجا بر سه مبنای «سخنران»، «دسته‌بندی» و «برگزارکننده» جستجو کنید.

No event found!
به دوستان خود بگویید!
Share