ثبت نام دوره ۲۰۱۸ ایران آكادمیا آغاز شد

0
1762
به دوستان خود بگویید!
Share

شبکه های اجتماعی

5,320دوستداردوست شو
97دنبال کنندهدنبال کن
297دنبال کنندهدنبال کن
730مشترکمشترک شو

مقاله‌ها

ژورنالها

تحصیل بدون سانسور و منطبق با معیارهای علمی بین المللی/ تحصیل آنلاین فراتر از مرزهای جغرافیایی/ مدرک معتبر تحصیلی

 اساتید برجسته ایرانی در معتبرترین دانشگاههای دنیا / تدریس به زبان فارسی / رویکرد بینارشته ای / تحصیل رایگان

اطلاعیه: با توجه به تماسهای متعدد متقاضیان مهلت ثبت نام به مدت ۱۰ روز تا روز ۱۰ دسامبر تمدید می‌شود

برنامه آموزشی

شرح ساختار و برنامه دوره آموزشی «مطالعات اجتماعی» را می توانید از اینجا دریافت کنید. ویدیوی معرفی کلاسها را می توانید اینجا تماشا کنید.

ایران آکادمیا و دوره آموزشی «مطالعات اجتماعی» تحت پروسه ارزیابی و طبقه بندی در کادر
European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد.

ثبت نام

راهنمای «چگونگی ثبت نام» را مطالعه کنید و در این سایت ثبت نام کنید.

توضیح: باز کردن حساب کاربری به این معنی نیست که باید بلافاصله درخواست ثبت نام خود را نهایی کنید. شما می توانید در طول مهلت ثبت نام همواره به حساب کاربری خود برای تکمیل درخواست ثبت‌ نام تان مراجعه کنید.

زمانبندیها

 مهلت درخواست ثبت نام: ثبت نام آغاز شده است و  تا ۳۰ نوامبر برابر با ۹ آذر ماه ادامه خواهد یافت.
اعلام نتایج: نتایج بررسی‌ها حداکثر ظرف دو هفته یعنی تا نیمه دسامبر ۲۰۱۷ اعلام خواهد شد.
شروع دوره: دوره با سه جلسه کلاس پیش نیاز در ماه ژانویه آغاز خواهد شد. شروع کلاسها از هفته اول فوریه ۲۰۱۸ خواهد بود. طول دوره تحصیلی یکسال است.

پرسشهای متداول

۱- آیا تنها لیسانس مرتبط مورد قبول است؟ لیسانس مرتبط مطلوب است اما مطلق نیست. مجموعه مدارک و شرایط شما مورد بررسی قرار می گیرد.
۲- آیا مدرک زبان الزامی است؟ هدف این است که بتوانید منابع ترجمه نشده را مطالعه کنید. از این رو سطح متوسط خواندن زبان برای مطالعه منابع انگلیسی الزامی است. اگر مدرک تافل یا آیلتس ندارید می توانید تست خواندن انگلیسی در سطح متوسط را نزد یک موسسه آموزش زبان در محل زندگی خود انجام دهید، مدارک موسسات زبان پذیرفته می شوند. کسانی که لیسانس ترجمه یا ادبیات انگلیسی دارند و یا در دانشگاههای انگلیسی زبان تحصیل کرده اند نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند.
۳- آیا باید ابتدا تست زبان انجام بدهیم و پس از آن درخواست ثبت نام بدهیم؟ خیر، در صورتی که در حال اقدام برای انجام تست خواندن هستید می توانید در قسمت مربوطه در سایت درخواست ثبت نام اطلاع دهید که در حال انجام تست خواندن زبان انگلیسی هستید و تاریخی که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید.
۴- اگر مدرک کارشناسی خود را هنوز دریافت نکرده ایم می توانیم تقاضای ثبت نام کنیم؟ بله. چنانچه هنوز مدرک کارشناسی خود را دریافت نکرده اید لطفا تاریخی را که انتظار دریافت آن را دارید قید کنید و ریز نمر اتی که تا زمان تکمیل پرسشنامه کسب کرده اید ضمیمه نمایید.
۵- اگر تحصیل در ایران آکادمیا رایگان است به چه دلیل سالانه ۱۱۰ یورو هزنیه اداری می پردازیم؟ تحصیل در ایران آکادمیا رایگان است به این معنی که شما شهریه نمی پردازید. شهریه واقعی یک سال تحصیلات عالی مبلغ بسیار بالاتری است. هزینه اداری، تنها یک مبلغ حداقلی و مکانیزمی است برای ایجاد نوعی از جدیت و تعهد در دانشجو نسبت به همه آنچه که در اختیار وی قرار می گیرد.
۶- مدرک ایران آکادمیا در چه سطحی است؟  مدرک ایران آکادمیا در کادر European Qualifications Framework – Level 7 در سطح معادل کارشناسی ارشد است و مدرک پایانی دوره نیز بر همین مبنا صادر می گردد. شرح تکمیلی را در منابع زیر مطالعه کنید:

European Consortium for Accreditation: The Level 7 of the European Union’s European Qualifications Framework (EQF) is compatible with The second cycle (e.g. Master’s degrees) of the Qualifications Framework of the European Higher Education Area. More info: here & here

ایمیل تماس: [email protected]

به دوستان خود بگویید!
Share

نظر شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید