شبکه‌های اجتماعی

5,320دوستداردوست شو
97دنبال کنندهدنبال کن
587دنبال کنندهدنبال کن
1,060مشترکمشترک شو

خبرنامه ایران آکادمیا

خبرنامه ایران آکادمیا شامل آخرین محصول‌های علمی و آموزشی مجموعه ایران آکادمیا است

امکان ذخیره نام نویسی شما نبود. دوباره تلاش کنید
اشتراک شما با موفقیت انجام شد. سپاس

خبرها

مقاله‌ها

حوزه های فعالیت علمی ایران آکادمیا

دانشگاه ‌‌«ایران آکادمیا» به آموزش آنلاین علوم انسانی و اجتماعی می پردازد. هدف این نهاد آموزشی ارتقای توانایی علاقمندان و دانشجویان در درک و تحلیل پدیده‌ها و مسائل اجتماعی برپایه اندیشه سنجشگر و روشمند علوم انسانی و اجتماعی با نظر به جامعه و فرهنگ ایران در متن جهان معاصر است.

آگورا، تریبون ایران آکادمیا برای در دسترس قرار دادن مجموعه محصولات آموزشی و فرهنگی آن برای سطوح مختلف و در راستای همگانی کردن آموزش و مباحث علوم انسانی و اجتماعی است.

محصولات آموزشی و علمی ایران آکادمیا سه دسته از مخاطبین را در بر‌می‌گیرد:

آکادمیا، برنامه‌های تحصیلات عالی 

برنامه تحصیلی ایران آکادمیا برای دانشجویانی طراحی و تدوین شده است که مایلند یک دوره آموزشی دانشگاهی کامل را زیر نظر استادان برجسته ایران آکادمیا طی کرده و مدرک معتبر آن را دریافت کنند. اطلاعات بیشتر در رابطه با برنامه تحصیلی «مطالعات اجتماعی» را می‌توانید در سایت دانشگاه ایران آکادمیا و در صفحه ثبت نام آن مطالعه کنید.

آگورا،‌ برنامه‌های عمومی ایران آکادمیا

برنامه‌های عمومی ایران آکادمیا محصولات آموزشی و علمی متنوعی هستند که برای مخاطب عام و برای قرار گرفتن در دسترس عموم تدارک دیده می‌شوند. این محصولات می‌توانند توسط ایران آکادمیا و یا در همکاری با ایران آکادمیا تهیه شده و یا چون در حوزه علوم انسانی و اجتماعی هستند در سایت آگورا گردآوری و در دسترس علاقمندان این حوزه قرار بگیرند. این محصولات در دو حوزه دیداری و نوشتاری تهیه شده و علاوه بر سایت آگورا در شبکه های اجتماعی ایران آکادمیا و خبرنامه ایران آکادمیا در دسترس قرار می‌گیرند.

آکادمیکس، تک کلاس‌های رایگان همگانی

اما این‌ها تنها محصولات آموزشی و علمی ایران آکادمیا نیست. طی تماسهای شما با ما متوجه شدیم که بسیاری از علاقمندان امکان اینکه یک برنامه تحصیلی کامل یکساله را دنبال کنند ندارند، از سوی دیگر برنامه های عمومی نیز پاسخگو تمام علائق و نیازهای آنها نیست. بلکه مایلند در حد وسط برنامه کامل تحصیلی و برنام های عمومی، امکان جدیدی ایجاد شود که بتوانند بطور محدود تنها در یک درس یا بیشتر موضوع مورد علاقه خود را بطور عمیق‌تر مطالعه کنند. از این رو دسته سوم محصولات آموزشی و علمی ایران آکادمیا پلاتفرمی برای تک‌کلاس‌ها بنام آکادمیکس است. بطوریکه شما قادر باشید به‌ سادگی و بدون نیاز به عبور از مراحل درخواست ثبت نام و پذیرش و تنها با استفاده از ایمیل خود در کلاس مورد علاقه تان ثبت نام کنید و در طی مدت کوتاهی آن را بگذرانید و گواهی شرکت در آن را دریافت کنید.

 آکادمیکس، سامانه کلاسهای همگانی رایگان آنلاین MOOC به زبان فارسی است. این سامان ارائه کننده کلاسهای آزاد تهیه شده توسط ایران آکادمیا و همچنین میزبان کلاسهای تهیه شده توسط دیگر دانشگاهها و موسسات آموزشی خواهد بود.

در آگورا از آخرین خبر‌ها وهمچنین رویداد‌ها در حوزه علوم انسانی و اجتماعی نیز مطلع می‌شوید

از نکته نظرات شما در تماس با ایمیل زیر استقبال می‌شود

contact@iranacademia.education

به دوستان خود بگویید!
Share